بهار اسدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ بهار اسدی
آرشیو وبلاگ
      نابتابان ()
هند و چین وارد مرحله کاهش رشد اقتصادی شده اند نویسنده: بهار اسدی - سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳٩۱
سازمان توسعه و همکاری اقتصادی:
هند و چین وارد مرحله کاهش رشد اقتصادی شده اند

خبرگزاری فارس: سازمان توسعه و همکاری اقتصادی در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد چین و هند وارد مرحله کاهش شدید رشد اقتصادی شده اند.

خبرگزاری فارس: هند و چین وارد مرحله کاهش رشد اقتصادی شده اند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز سازمان توسعه و همکاری اقتصادی افزود کاهش رشد اقتصادی چین و هند در حالی است که رشد اقتصادی کشورهای صنعتی و توسعه یافته به تدریج رو به افزایش است.

بر اساس این گزارش ، شاخص تولیدات اقتصادی چین در ماه می به کمتر از 99.2 واحد رسیده است. این رقم در ماه آوریل به بیش از 99.4 واحد رسیده بود . این شاخص برای هند نیز از 98 واحد در ماه آوریل به کمتر از 97.8 واحد رسیده است .

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی ادامه بحران مالی و بدهی منطقه یورو و مشکلات اقتصادی آمریکا تاثیر منفی زیادی بر رشد اقتصادی چین و هند داشته است . رشد اقتصادی چین در سه ماه نخست امسال به کمتر از 8.1 درصد رسیده است که این رقم در سه سال اخیر بی سابقه است . رشد اقتصادی هند نیز در این مدت به کمتر از 5.3 درصد رسیده است که این رقم نیز پایین ترین میزان در نه سال اخیر به شمار می رود .

  نظرات ()
مطالب اخیر اجرای «A+B به توان 3» و «لُو» در ایرانشهر طرح ضربتی برخوردبا قهوه‌خانه و رستوران‌های سنتی متخلف فرحزاد هند و چین وارد مرحله کاهش رشد اقتصادی شده اند سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳٩۱ توضیح اتحادیه مرغداران درباره اتهام 38 میلیاردی/ افشای نامه پشتیبانی امور دام بهبود وضعیت اشتغال نسبت به سال‌های قبل/ ایجاد 1.6 میلیون شغل در سال 90 گرما و قطعی برق جان ۶۰ آمریکایی را گرفت به پرشین بلاگ خوش آمدید
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من   اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب